Září 2010

Diplom od Karamelkypro Natty

30. září 2010 v 21:44 | Booth-Brennan |  Diplomy od vás pro mě
Tak se mějte uvidíme se zítra papa

Seeley Booth and Temperance Brennan: "Crush"

29. září 2010 v 23:25 | Booth-Brennan |  Videa-bones

Seeley Booth and Temperance Brennan: "Crush"

Bones- 'Dead Man's Party' Behind the Scenes

Bones- Behind the Scenes: Deep in the Institute

Bones - Behind the Scenes
Bones - Behind The Scenes

Koukněte na tyhle videa já je viděla a jsou super fakt stojí zato se na ně podívat.
Tak přeji hezkou podívanou.
Uvidíme se zítra papa


Booth Brennan fotečky 20

28. září 2010 v 22:09 | Booth-Brennan |  ♥ Booth-Brennan ♥
Booth Brennan no snad se vám budou tyhle fotečky líbít  tak jako mě
Booth & Bones <3 - booth-and-bones photo
Uvidíme se zítra papa

John Francis Daley-Lance Sweets

28. září 2010 v 18:23 | Booth-Brennan |  Bones-Postavy

John Francis Daley-Lance Sweets

Biografie:

John Francis Daley se narodil 20.července 1985 ve Wheelingu ve státě Illinois. Jeho rodiči jsou herec R.F. Daley (IMDB) a zpěvačka a učitelka hry na klavír Nancy Daleyová.

John začal s hraním v mezinárodním turné divadelní hry The Who's Tommy. V televizi se poprvé objevil v krátkém filmu Allerd Fishbein's in Love o první lásce 13-letého chlapce. Hned další role byla jeho snad nejznámější. V roce 1999 si zahrál Sama Weira ve vynikajícím seriálu Machři a šprti. Spolu s ním se zde objevil např. James Franco ze Spidermana, Linda Cardellini z Pohotovosti, Busy Philipps z Dawsonova světa, Seth Rogen ze Zbouchnuté, Jason Segel z How I Met Your Mother, ap. Seriál neměl dlouhého trvání - odvysílalo se jen 18 epizod, ale dokázal nastartovat kariéru mnoha současným vycházejícím hereckým hvězdám. 

Po Machrech se John přesunul k seriálu The Geena Davis Show, Regular Joe a konečně i Kitchen Confidential - zde se potkal s Nicholasem Brandonem z Buffy, přemožitelky upírů, Bradley Cooperem z Aliasu či Jaime Kingovou ze Sin City či Pearl Harboru. Několikrát se objevil i v seriálu David E. Kelleyho - Boston Public. 

Z filmů lze jmenovat Hele kámo, kdo tu vaří? s Ryanem Reynoldsem a brzy ho uvidíme ve filmu 5-25-77. John se věnuje také práci scénáristy (spolu s Jonathanem Goldsteinem napsal scénář k filmi The 40 Thousand Dollar Man pro New Line Cinema). 

Zajímavosti:

 • John má černý pásek v kung fu
 • Zpívá a hraje na klávesy v kapele Dayplayer
 • V seriálu Boston Public si zahrál se svým otcem, který ztvárnil i jeho televizního otce
 • Umí hrát na piano a bicí
 • Je 183 cm vysoký

Přehled rolí:

 • 2008 The Call
 • 2007 Bones (TV seriál) ... 3.série - vedlejší role psychiatra Dr. Lance Sweetse
 • 2007 5-25-77
 • 2006 Stacked (TV seriál) ... Epizoda 2x11 The Third Date
 • 2006 Clark and Michael (Video)
 • 2005-2006 Kitchen Confidential (TV seriál) ...hlavní role Jima
 • 2005 Hele kámo, kdo tu vaří?
 • 2004 Soudkyně Amy (TV seriál) ... Epizoda 5x14 Roadhouse Blues
 • 2003 Regular Joe (TV seriál) ... Epizoda 1x02 Time and Punishment
 • 2003 Letuška 1.třídy
 • 2002 Všichni starosrovi muži (TV seriál) ... Epizoda 6x16 Eyes Wide Open
 • 2001 The Ellen Show (TV seriál) ... Epizoda 1x02 Walden Pond
 • 2001 The Geena Davis Show (TV seriál) ... vedlejší role Cartera Ryana
 • 2000-2001 Boston Public (TV seriál) ... 5 epizod jako Anthony Ward, Epizody 1x01, 1x03, 1x05, 1x16 a 1x19
 • 2000 Allerd Fishbein's in Love (krátký film)
 • 1999-2000 Machři a šprti (TV seriál) ... jedna z hlavních rolí jako Sam Weir

Odkazy


IMDB

Jonathan Adams

28. září 2010 v 15:24 | Booth-Brennan |  Bones-Postavy
Jonathan Adams
Jonathan

Biografie:
Jonathan Adams se narodil 16.července roku 1957 v Pittsburghu ve státě Pennsylvánie. O herectví se zajímal již od doby, co začal chodit na střední školu a v návaznosti na to začal studoval divadelní obor na Univerzitě Carnegie-Mellon. Ovšem musel studia po čase zanechat, protože neměl dostatek peněz na placení poplatků.

Role:
Jeho první rolí v divadle byla hra Nebezpečí: Paměť od Arthura Millera. 

V roce 1989 se Jonathan přestěhoval do Seattlu, kde pokračoval v divadelním herectví a procestoval celý stát s mnoha produkcemi. 

O několik let později se usadil v Oregonu. Zde účinkoval v různých divadelních hrách v rámci Oregonského Shakespearova Festivalu.

Když hrál ve Zkrocení zlé ženy, všiml si ho pracovník z NBC a díky němu se Jonathan dostal k rolím např. v seriálu Frasier, filmu Město andělů či, stejně jako jeho kolega ze seriálu Bones, ve Walker: Texas Rangeovi. Dále si zahrál jednu z hlavních rolí v seriálu Americká ambasáda či vedlejší roli v seriálu Americké sny.

Zajímavosti:
Jonathan rád hraje šachy. 

Oženil se s herečkou Monicou Farrell, se kterou mají dceru Sydney.
Odkazy

Eric Millegan - životopis

28. září 2010 v 15:21 | Booth-Brennan |  Bones-Postavy

Eric Millegan - životopis

Eric Millegan = Zack Addy
Eric Millegan se narodil 25. srpna 1974 v Hackettstownu v New Jerseya vyrůstal ve Springfieldu v Oregonu, kde chodil na střední školu. Poté získal titul Bakalář umění na Michiganské univerzitě. Má 3 bratry - Jeffreyho, Brantlyho a Patricka - a 2 sestry - Lisu a Colleen. Eric se otevřeně hlásí ke své homosexualitě.
Role:
Ericova televizní kariéra zahrnuje tituly jako "Zákon a pořádek" či "100 Centre Street" Sidneyho Lumeta.Ve filmu debutoval jako Ed Simone v "On Line"- oficiálním účastníku Berlínského mezinárodního filmového festivalu, filmového festivalu Sundance a filmového festivalu Cinequest, kde získal cenu za nejlepší výpravu.

Millegan má na svém kontě také účast na New Yorkských divadelních představeních jako např. Broadwayský "Jesus Christ Superstar," provedení "Vlasů" od Encores v City Center (kde zpíval sólo "Aquarius") a premiéra hry "Mrtvý muž přichází" v Lincolnově centru.

Hrál hlavní role ve workshopech a čteních "Jarního probuzení," režírovaných Michaelem Mayerem; v "Hospodě na kraji cesty," režírované Jasonem Moorem; "Strýčkovi Broadway"; "Masce" Barryho Manna a Cynthie Weilové, režírované Richardem Maltby Jr. a v současném mimo Broadwayském hitu "Ministranti".

Jeho regionální divadelní kariéra zahrnuje role v Guthrieho divadlu, Cincinnati Playhouse in the Park, Theater Repertory of Saint Louis a Paper Mill Playhouse, kde zazářil jako Harold společně s Oskarovou vítězkou Estelle Parsonsovou jako Maud ve světové premiéře "Harold & Maude: Muzikál" od Toma Jonese a Josepha Talkena.

TJ Thyne - životopis

28. září 2010 v 15:19 | Booth-Brennan |  Bones-Postavy

TJ Thyne - životopis

TJ Thyne = Jack Hodgins
TJ Thyne se narodil v roce 1976 v Bostonu ve státě Massachusetts, ale mnohokrát se ještě jako dítě stěhoval. Vystudoval střední školu v Plano v Texasu, kde roku 1993 maturoval.
Už během školy si zahrál v několika produkcích, včetně mimo Brodwayské produkce Van Gogha v New Yorkské Mint Theather Academy.
Poté se přestěhoval do Los Angeles, kde začal studovat herectví na Univerzitě Jižní Kalifornie (obor divadlo). Zde v roce 1997 odpromoval Během studia si zahrál "křoví v několika filmech (např. Forrest Gump,který se natáčel na UJK) nebo studentských hrách.
Role:
Má za sebou menší roličky v mnoha seriálech jako třeba Angel, 24 hodin, O.C., CSI, Přátelé, Správná pětka, Plastická chirurgie s.r.o. a další. Z filmů jmenujme Erin Brokowich, EdTV či Jak Grinch ukradl Vánoce.

Michaela Conlin - životopis

28. září 2010 v 15:18 | Booth-Brennan |  Bones-Postavy

Michaela Conlin - životopis

Michaela Conlin = Angela Montenegro
Michaela Conlin
Herečka Michaela Conlin se narodila 9.června 1978 v Allentownu v Pennsylvánii. Její matka je Číňanka, otec Ir. Poprvé si zahrála již ve věku 5 let v divadelním představení Allentownské mateřské školy Perníkový muž. Následovala účast na mnoha místních a regionálních produkcích.

Michaela vystudovala Tischovu školu umění na New Yorkské univerzitě a během studia se objevila v několika hrách Atlantické divadelní společnosti a Playwrightowy divadelní školy Horizons. V Amsterdamu poté studovala Mezinárodní divadelní program v rámci Experimentální divadelního křídla.
Role:

Při studiu na univerztě byla Michaela vybrána, aby se účastnila dokumentárního seriálu "Faktor To," který se zaměřoval na životy mladých herců v New Yorku. Brzy poté se přestěhovala do Los Angeles, kde velice rychle získala roli v seriálu "MDs" jako idealistická mladá intrnistka Dr. Maggie Yang, kterou si pod svá ochranná křídla vezmou dva samorostlí lékaři (hráli je William Fichtner a John Hannah). Následovala hlavní role v seriálu "D.A.," kde hrála otevřenou politickou konzultantku okresního prokurátora Stevena Webera.

Vedle televizní obrazovky se Michaela objevila i v několika filmech jako například Garmento či Love the Hard Way s Adrienem Brody. Naposledy se objevila ve filmu Otevřené okno s Robin Tunney.

Tamara Taylor

28. září 2010 v 15:15 | Booth-Brennan |  Bones-Postavy

Tamara TaylorBiografie:
Tamara se narodila v Torontu africko-americko-kanadskému otci a skotsko-kanadské matce 27.9.1970. 

Svoji kariéru Tamara začínala v televizních reklamách. Její první průlomovou rolí byla stálá účast v seriálu Správná pětka po boku Neve Campbellové a Mathew Foxe (ze seriálu Lost). Později byla obsazena jako Dr. Ana Syphax v Městě andělů. Také hrála narkomanku v Diary of a Mad Black Woman s Tylerem Perrym. 

Nyní ztvárňuje Dr. Camille Saroyan v seriálu Bones stanice FOX.

Zajímavosti:
Na Diversity Awards v roce 2006 oznámila své zasnoubení s Milesem Cooleym.
Hrála ve dvou epizodách Dawsonova světa.
Má dvě čivavy jménem Bruno a Miss Pixie.
Ráda trampuje.

Přehled rolí:
1991 A Different World (epizoda 4x25 Never Can Say Goodbye )
1992 Freshman Dorm (epizoda 1x04 The Scarlett Letter)
1996-97 Správná pětka (16 epizod 3.série)
1998 Senseless
1998 Dawsonův svět (epizody 2x03 Alternative Lifestyles a 2x04 Tamara's Return)
1999 Graham's Diner
1999 Early Edition (epizoda 3x23 Blowing Up Is Hard to Do)
1999 Introducing Dorothy Dandridge (TV)
1999 Providence (epizoda 2x06 The Phantom Menace)
2000 Město andělů (13 epizod v 1. a 2. sérii)
2001 Born in Brooklyn (TV)
2001 One Special Moment (TV)
2002 Hidden Hills (neznámo v kolika epizodách)
2003 Miracles (epizoda 1x01 The Ferguson Syndrome)
2003 Everwood (epizoda 2x05 Daddy's Little Girl)
2003 Becker (epizoda 6x05 The Unbelievable Wrongness of Talking)
2003 Beze stopy (epizoda 2x08 Trip Box)
2004 Distrikt (epizoda 4x14 A.K.A)
2004 Six Feet Under (epizoda 4x11 Bomb Shelter)
2004 CSI: Miami (epizoda 3x07 Crime Wave)
2004 One on one (epizoda 4x09 Who Brought the Jive Turkey?)
2005 Diary of a Mad Black Woman
2005 Serenity
2005 Sex, Love & Secrets (neznámo v kolika epizodách)
2005 Lost (epizody 1x14 Special a 2x02 Adrift)
2005-06 Navy NCIS (epizody 2x22 SWAK a 3x22 Jeopardy)
2006 Numb3rs (epizoda 2x12 The OG)
2006 3 lbs. (epizoda 1x01 Lost for Words)
2006 Bones / Sběratelé kostí (2.série)
2007 Gordon Glass

Odkazy

IMDB

David Boreanaz-životpis

28. září 2010 v 15:07 | Booth-Brennan |  Bones-Postavy

David Boreanaz

herec

Datum narození:
16.05.1969 
Místo narození:
Buffalo, New York, USA 
Znamení:
Býk  
Životopis:
David Boreanaz se narodil 16.května 1969 v Buffalu ve státě New York avyrostl ve Philadelphii. Má dvě sestry Beth a Bo. Jeho otcem je DaveRoberts, Philadelphská 'rosnička', matka se jmenuje Patti. Rodné jménoDavidova otce je David Thomad Boreanaz. Už od dětství David snil o tom,že se stane hercem a jakmile dokončil střední školu, odstěhoval se doNew Yorku a začal studovat herectví na Ithica College.

Po ukončení studiase přesunul do Los Angeles kde na sebe poprvé upozornil, když seobjevil na TV obrazovce jako přítel Kelly Bundové v sitkomu Ženatý sezávazky. Ale pravý zlom pro něj znamenal teprve seriálBuffy, přemožitelka upírů, kde hrál upíra Angela, a také spin-off Angel, kde již vystupoval jako hlavní postava.

Kromě televize se David Boreanaz objevil ve filmech jako např.Valentine,Chodím s Lucy či These Girls (kde si mimochhodem vystřihnul vtipnouscénku úplně 'bez'). V serialu Bones hraje agenta FBI Seeley Bootha,který řeší zapeklité případy spolu s antropoložkou Temperance Brennan.V lednu 1997 se David oženil s Ingrid Quinn, ale o 2 roky později serozvedli. Nyní je podruhé šťastně ženatý s Jamie Bergman a v roce 2002se jim narodil syn Jaden Rayne.

Zajímavosti:
- Jeho oblíbené jídlo jsou benediktýnská vejce a filadelfské sýrovo-steakové sendviče.
- Mezi jeho koníčky patří turistika, jízda na horském kole, čtení a hudba.
- Nerad se na sebe dívá v televizi.
- Má tetování na každém zápěstí, jedno znamená "Duše" a druhé "Osud". Jeho žena Jamie má stejná tetování.
- Má fóbii z kuřat.
- Povídá se, že při natáčení Buffy, měl poměr se Sarah Michelle Gellaralias Buffy.
- Má italské a české předky.
David Boreanaz
David Boreanaz
David Boreanaz

Emily Deschanel - životopis

28. září 2010 v 15:06 | Booth-Brennan |  Bones-Postavy

Emily Deschanel - životopis

Emily Deschanel = Dr. Temperance Brennan
Emily se narodila 11.října 1976 v L.A. ve Spojených Státech. Její otec Caleb Deschanel je známý kameraman, který se podílel mimojiné i na filmu Umučení Krista a Titanic. Její matka Mary Jo Deschanel je herečka, stejně tak jako jediná sestra Zooey. Emily vystudovala Bostonskou Univerzitu - konkrétně její program tréninku profesionálního herectví. Studium ukončila s titulem bakalář divadelního umění.

Emily se na plátně objevila poprvé v roce 1994 v komedii Může se to stát i vám. Dále hrála například menší roličky ve Spidermanovi 2 či Návratu do Cold Mountain. Kromě filmového plátna se Emily objevuje i na televizní obrazovce - např. v seriálech Crossing Jordan či Zákon a pořádek. V současnosti hraje hlavní roli v seriálu Bones jako Dr. Temperance Brennan, společně s Davidem Boreanazem (alias Angelem), který hraje agenta FBI Seeley Bootha.
Zajímavosti:
Její prostřední jméno je Erin.
Je už 12 let vegetariánka.
Žije částečně v Los Angeles a částečně v New Yorku.
Je 5 stop a 9 palců vysoká.

Bones and Booth Pictures of You

27. září 2010 v 23:31 | Booth-Brennan |  Videa-bones

Bones and Booth Pictures of You


Tak se mějte papa uvidíme se zítra

Bones Backstage Pictures Season 5 ~ Viva la Vida~

27. září 2010 v 23:30 | Booth-Brennan |  Videa-bones

Bones Backstage Pictures Season 5 ~ Viva la Vida~


BONES - Retro Music Video

27. září 2010 v 23:27 | Booth-Brennan |  Videa-bones

BONES - Retro Music Video


Agent Booth Strašpytel

27. září 2010 v 14:48 | Booth-Brennan |  Novinky

Agent Booth Strašpytel

David Boreanz je v seriálu Sběratelé kostí  za nebojsu,v reálu má ale momentálně nahnáno.Se ženou si koupily nový dům v Los Angeles ale nemohou si tam zvyknout.Prý pro to že tam straší.Uprostřed noci se jejich postel sama pohnula.Nejprve si mysleli že za to mohlo zemětřesení,ale ráno se ukázalo,že žádné nebyl.Za dva týdny se situace opakovala David věří že za to mohou duchové

Otázka pro váz zni:
1.Davidovy straší ve věži nebo v ložnici??

Tak pište do komentářů jaký je váš názor

Fotěčky ze seriálu Bones a z jiných akci

26. září 2010 v 17:22 | Booth-Brennan |  BONES-Fotečky

 Fotěčky Ze seriálu  Bones a z jiných akcí 

Emily a její sestra
Brennan-Booth-Parker


Diplom Od -Kathy pro Brennan Booth

26. září 2010 v 16:56 | Booth-Brennan |  Diplomy od vás pro mě
Je moc hezký děkuju

celebrity status (bonescast;behindthescenes)

25. září 2010 v 23:24 | Booth-Brennan |  Videa-bones

celebrity status (bonescast;behindthescenes)

Bones Backstage
bones wanna have your babies

David Boreanaz & Emily Deschanel - Friends for life

David Boreanaz behind the scenes

Tak se mějte snad se vám tady líbí uvidíme se příště papa

Bones-Brennan-Booth

25. září 2010 v 19:38 | Booth-Brennan |  ♥ Booth-Brennan ♥