Michaela Conlin - životopis

28. září 2010 v 15:18 | Booth-Brennan |  Bones-Postavy

Michaela Conlin - životopis

Michaela Conlin = Angela Montenegro
Michaela Conlin
Herečka Michaela Conlin se narodila 9.června 1978 v Allentownu v Pennsylvánii. Její matka je Číňanka, otec Ir. Poprvé si zahrála již ve věku 5 let v divadelním představení Allentownské mateřské školy Perníkový muž. Následovala účast na mnoha místních a regionálních produkcích.

Michaela vystudovala Tischovu školu umění na New Yorkské univerzitě a během studia se objevila v několika hrách Atlantické divadelní společnosti a Playwrightowy divadelní školy Horizons. V Amsterdamu poté studovala Mezinárodní divadelní program v rámci Experimentální divadelního křídla.
Role:

Při studiu na univerztě byla Michaela vybrána, aby se účastnila dokumentárního seriálu "Faktor To," který se zaměřoval na životy mladých herců v New Yorku. Brzy poté se přestěhovala do Los Angeles, kde velice rychle získala roli v seriálu "MDs" jako idealistická mladá intrnistka Dr. Maggie Yang, kterou si pod svá ochranná křídla vezmou dva samorostlí lékaři (hráli je William Fichtner a John Hannah). Následovala hlavní role v seriálu "D.A.," kde hrála otevřenou politickou konzultantku okresního prokurátora Stevena Webera.

Vedle televizní obrazovky se Michaela objevila i v několika filmech jako například Garmento či Love the Hard Way s Adrienem Brody. Naposledy se objevila ve filmu Otevřené okno s Robin Tunney.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama